Samphotostock.cz albertyurolaits

Kdo vytváří Úsměv mámy

Veronika Kubrichtová

Úplně na začátku byla myšlenka vytvořit stránky na pomoc ženám, které dohnala poporodní úzkost, deprese či jiná podobná libůstka. Ano hádáte správně - sama jsem něčím takovým prošla a ráda bych touto cestou zprostředkovala ostatním co nejvíce užitečných informací. Když jsem ale začala o svých úmyslech hovořit se svým okolím, nabalovaly se na můj prvotní nápad další a další "doplňky". A tak nakonec vznikl Úsměv mámy v této podobě.

A kde beru inspiraci a informace? Jednak je to má vlastní mateřská role spojená s nadměrně rozvinutými studijními sklony. A pak je tu má záliba v primatologii a ve studiu chování zvířat (někdy i lidí). Všechno tohle jsem se snažila i studovat, a tak se mi třeba podaří přinést i trochu jiný pohled na naše mateřství.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MUDr. Barbora Talová

Paní doktorka připravila odborné texty pro projekt Máma v úzkých. Pro problematiku projektu má tu nejlepší možnou kvalifikaci, protože pracuje na klinice psychiatrie a zároveň je maminkou malé holčičky.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Mgr. Lucie Machová

Lucie je psycholožka a psychoterapeutka. Specializuje se na obtíže spojené s mateřstvím a pomáhá nám především šířit informace do světa. S Lucií se můžete potkat na většině našich přednášek.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další odborníci a organizace

Naše aktivity podporuje celá řada dalších odborníků a organizací. Může to znít neuvěřitelně, ale většina oslovených nám vřele odpovídá a pomáhá, jak se dá. Svůj příspěvek pro nás připravila třeba PhDr. Ilona Špaňhelová.

Spolupracujeme s organizacemi Postpartum Support International, Česká asociace dul, Hnutí za aktivní mateřství a s projektem Jak jinak.

Další rodiče

O své rodičovské zkušenosti se s námi dělí i další rodiče. V tuto chvíli je to především v rámci projektu Máma v úzkých, ale zcela jistě se pokusíme příspěvky rozšířit i na další oblasti. 

Bez dalších znalostí by to nešlo

Protože na světě existuje až příliš mnoho předpisů, máme velkou oporu také v odbornici na daňovou a účetní problematiku Ireně Tinkové.

A aby to u nás hezky vypadalo, pomáhá nám grafička Dáša Laryzsová. Nenechte se mýlit - některé grafické prvky stránek vznikly díky úporné snaze zakladatelky webu. Příliš estetické tak nejsou, avšak to brzy napravíme :-)

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit