Mateřství je krásné, ale přináší i těžké chvíle

Centrum pro maminky s poporodní depresí? To dáme

V září 2017 nám přišel e-mail od maminky, která si taky užila své a má za sebou dokonce pobyt na psychiatrickém oddělení. A začala skvělá spolupráce s Luckou.
Lucka je akční, šikovná a vysnila si centrum, kde najdou maminky, které se necítí psychicky dobře, okamžitou pomoc. Společně jsme se zařekly, že to dáme a pracujeme na tom :)

Copy of CENTRUM PRO MAMINKYbarva

Za týden stát naše centrum asi nebude, ale malými postupnými krůčky se k němu určitě dopracujeme. V našich vzletných představách poskytuje centrum útočiště všem maminkám, které se necítí v období těhotenství a po porodu psychicky dobře. Je úplně jedno, zda se jedná o poporodní depresi, poporodní úzkost, poporodní psychózu nebo cokoliv s jiným názvem. Každá maminka, která cítí, že už nemůže dál, se na něj může obrátit a najde zde pomoc. Najde u nás pochopení, odbornou pomoc i další ženy, které prožívají podobná muka. Už žádná maminka nezůstane se svými černými myšlenkami sama.

A teď zpátky na zem, čeká nás hromada práce, se kterou můžete pomoct.

Jak můžete přispět svou rukou k dílu?

  • Mluvte o tom, že podobné psychické obtíže existují.
  • Dejte nám vědět, pokud se chcete snažit s námi.
  • Podpořte nás při shánění financí.

Kde můžete pomoct právě teď?

Naše první žádost o finanční podporu v grantovém řízení "ČSOB pomáhá regionům" sice nebyla vybrána do dalšího kola odbornou porotou, ale právě teď soutěží o přízeň veřejnosti. Pokud získáme divokou kartu, postoupíme dál. Pomozte nám během pěti sekund.

Potřebujeme váš hlas

Napadá-li vás další možnost, jak podpořit vznik centra pro maminky s poporodní depresí, na nic nečekejte a dejte nám vědět.

Komu se ozvat?

Lucka je hlavním hybatelem našich aktivit, proto jí pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

I Veronika se celkem snaží, proto můžete psát i jí na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefonovat můžete na 777 607 877 (Veronika).

Těšíme se na vás! :-)

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit