Mateřství je krásné, ale přináší i těžké chvíle

Pro účastnice setkání "Zkrocená poporodní deprese"

První otevřené setkání žen, kterých se dotkla poporodní deprese (úzkost, psychóza či ať už se to jmenuje jakkoliv), máme za sebou. Sešlo se nás přesně akorát a atmosféra byla velmi otevřená. O čem přesně se na akci mluvilo, tady neprozradíme, jen snad že to byly příběhy v něčem podobné, ale v mnohém zcela osobité. Rády bychom znaly jejich pokračování, proto pro vás máme pár nabídek :)

 

Pro účastnice setkání "Zkrocená poporodní deprese"

Mluvte s námi dál

Pro všechny ženy, které potřebují podpořit v období zvládání poporodní deprese, jsme vytvořily skupinu "Zkrocená poporodní deprese" na diskuzním portálu Modrý koník. Volbu platformy jsme dlouze rozmýšlely a nakonec jsme zvolily takovou, která umožňuje vystupovat více méně anonymně.

Budeme rády, když se k nám přidáte.

I nadále platí možnost napsat buď Veronice (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo Lucce (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Plánujeme další setkání

Protože jsme se utvrdily v tom, že má setkávání smysl, budeme v nich i nadále pokračovat. O termínu vás budeme informovat, jakmile se na něm shodneme.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit