Mateřství je krásné, ale přináší i těžké chvíle

Úsměv mámy ve finále programu ČSOB pomáhá regionům

Existuje mnoho organizací, které si zaslouží vaši přímou podporu i finanční příspěvky. Je jich dokonce hodně, které to potřebují mnohem víc než Úsměv mámy. I proto jsem se na začátku zařekla, že příspěvky dárců jednotlivců jednoduše necháme ostatním. Ale znáte to. Člověk míní, život mění. Stačí si pořádně nepřečíst podmínky programů, do kterých hlásíte svůj projekt.

csobpomahanaweb

A tak je tu prosba. Přihlásily jsme se do programu „ČSOB pomáhá regionům“. Náš projekt postoupil do finále. Ovšem v posledním kroku musíme oslovit i své dárce, které nemáme. Abychom získaly příspěvek na přímou podporu maminek, které se zrovna nacházejí psychicky kdesi u dna, musíme nasbírat alespoň 5.000 Kč od dárců. Prosba je tedy jasná. Podpořte, prosím, první krok ke vzniku centra pro maminky. Přispějte na náš projekt v programu ČSOB pomáhá regionům. Všechny peníze jsou určené přímo na podporu tápajících žen. Nám je odměnou každá maminka, která najde své ztracené štěstí.

Co podpoříte?

Do budoucna chceme vybudovat centrum, které poskytne pomoc všem ženám s poporodní depresí, úzkostí, psychózou nebo s něčím podobným. Někde začít musíme, proto bychom rády nabídly maminkám konzultace psycholožky. Čas od času se na nás obracejí ženy, které právě tápou a hledají pomoc. Snažíme se jim vždy pomoct s vyhledáním odborné pomoci, ale nikdy nemáme jistotu, že zprostředkované kontakty využijí. V temných chvílích není jednoduché ani objednat se k psychologovi. Proto je nám jasné, že by bylo mnohem lepší, kdybychom toho psychologa mohly nabídnout rovnou, když se někdo odhodlá nás oslovit.

Proč chceme finance na psycholožku, když je platí pojišťovna?

Ano, někteří psychologové mají smlouvy s pojišťovnami, ale rozhodně to není pravidlo, jako je tomu u lékařů. Dobří psychologové, které hradí pojišťovna, pak mají plno na mnoho dnů dopředu. My chceme mít jistotu, že zvládneme zajistit maminkám kvalitního odborníka co nejrychleji, protože když je vám nejhůř, máte většinou pocit, že už nevydržíte ani minutu.

Za Úsměv mámy děkuje Veronika

Podrobnosti k příspěvkům

Číslo sbírkového účtu je 101 7777 101/0300. Důležitý je správný variabilní symbol, ten náš je 20180105.

Přispívat můžete i přímo ze stránek programu přes stránku našeho projektu.

Malé upozornění na závěr

Součástí našeho projektu je i video, kde se představujeme. Pokud čekáte dvě nafintěné paničky a profi video, raději si jej prosím nepouštějte ;) Video vzniklo za pochodu a hlavními hvězdami jsou úplně obyčejné ženy :)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit