Mateřství je krásné, ale přináší i těžké chvíle

O poporodním šílení se musí mluvit a my budeme

Poporodní "šílení" dovede řádně ztrpčit život novopečených maminek. Může mít mnoho podob, ale většinou platí, že včasná pomoc dovede dělat zázraky. O obtížích však panuje mnoho předsudků a my se je pokusíme vyvrátit. Čeká nás totiž projekt "Máma v úzkých - osvětová kampaň ve Středočeském kraji".

Naše první žádost o dotaci dopadla nad očekání výborně a budeme se proto opět vydávat mezi vás. Čeká nás 5 přednášek a také informační brožura.

Projekt je podpořen Středočeským krajem, kterému tímto vřele děkujeme.

Zároveň jsme hledali partnera projektu a k našemu velkému potěšení jsme ho našli. A ne jen tak ledajakého. Určitě ho znáte. Naším partnerem bude přední český výrobce látkových plen, společnost Bamboolik. I Bamboolikovi patří velké poděkování.

Současně děkujeme také organizaci Business & Professional Women, od které se nám také dostalo nabídky pomoci. Zkrátka je kolem nás spousta skvělých žen, které jsou ochotné pomáhat. A to je velmi příjemné zjištění.

Sejdeme se v 5 středočeských městech

A teď ještě v krátkosti k samotnému projektu. Některé detaily ještě ladíme, ale už teď si můžete zapsat termíny několika přednášek, které jsme pro vás nachystali. Potkávat se budeme v listopadu, a to v 5 středočeských městech.

Hlásit se můžete už teď na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další se chystají a my se na vás už těšíme!

Tento projekt byl realizován s přispěním Středočeského kraje

stredocesky kraj logo

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit