Mateřství je krásné, ale přináší i těžké chvíle

Chci pomáhat

Podporujte s námi ženy, které právě procházejí poporodní depresí, úzkostí nebo psychózou.

Úsmev mámy

Poporodní deprese dovede člověka srazit k zemi. Je úlevné, když zjistíte, že nejste sama. A hlavně. Že bude zase dobře. Úsměv mámy spojuje ženy, které poporodní depresi (a ty podobné potvory) zvládly a které chtějí dodat naději maminkám právě trpícím. O to se stará naše síť dobrovolných koordinátorek. Naším snem je mít v každém kraji koordinátorku, na kterou se mohou ostatní maminky obrátit, aby s nimi sdílela svou vlastní zkušenost. Koordinátorku, která bude mít kontakty na ověřené odborníky a podpoří ostatní ženy, aby přečkaly nelehké období poporodní deprese. Někde už je máme, jinde zatím čekáme, až se najde ta "pravá" :)

 Chcete to být vy? Ozvěte se nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 Nejsme žádné troškařky, proto se věnujeme i dalším oblastem, ve kterých nás můžete podpořit.

V Praze, Olomouci a Brně už se pravidelně scházíme a vymýšlíme, jak se přiblížit našim cílům.

Pro ostatní regiony máme facebookovou skupinu a časem třeba dojde i na setkávání.

Chcete s námi podporovat ostatní maminky? Vyplňte náš formulář, ať víme, jak nám můžete pomoct.

 Podpořte Úsměv mámy finančně

Stále jsme zatím převážně dobrovolnická organizace, ale málokterá maminka má dlouhodobě desítky a stovky hodin volno, aby se mohla věnovat rozjeté organizaci. Proto dáváme postupně dohromady peníze a tým stálých pracovnic. S činností spolku je navíc spojena i řada dalších nákladů. Každá koruna nám tudíž pomůže.

Ke každému daru poskytujeme darovací smlouvu i potvrzení o daru pro daňové účely. Vše vám ochotně dodá Veronika Kubrichtová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit