Mateřství je krásné, ale přináší i těžké chvíle

Podpora

Mateřství je obecně pokládáno za období plné štěstí a radosti. Bezesporu je krásné, ale někdy také hodně náročné. Poměrně často se navíc stává, že namísto příjemných prožitků přichází temné myšlenky, úzkost a další nepříjemnosti. Pokud podobný stav přetrvává déle nebo vám brání v běžném životě, je vhodné vyhledat pomoc.

Hodně práce někdy udělá také možnost sdílet své pocity s lidmi, kteří mají podobné prožitky. A přesně to bychom vám rádi usnadnili.

Podívejte se, jak se s černými myšlenkami popraly další ženy. Přečtěte si naše příběhy. A jestli chcete podat pomocnou ruku dalším maminkám, můžete přidat i svůj příběh. Moc rádi ho přidáme mezi ostatní. Poslat ho můžete na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Příběhy jsou určitě skvělou inspirací, ale někdy je potřeba protistrany, která reaguje. A i na to zde pamatujeme. V tuto chvíli probíhá intenzivně příprava technického zázemí. Již brzy budete moct diskutovat o problematice poporodních depresí, úzkostí a psychózy online. Pokusíme se vytvořit podpůrnou komunitu žen, které si také prožily své. Bude-li nás víc, budou se nám naše strasti snášet snáze. A hlavně uvidíme, že bude zase lépe.

Chcete-li se k nám přidat, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit