Mateřství je krásné, ale přináší i těžké chvíle

Máma v úzkých - ptejte se

Možná jste na stránkách nenašli hledanou informaci, i to se může stát. Pokud se váš dotaz týká problematiky psychických poruch, které jsou spojené s mateřstvím, máme tu pro vás řešení. Můžete nám napsat a my vám rádi odpovíme.

Odborné dotazy vám ráda zodpoví MUDr. Barbora Talová. Paní doktorka má tu nejlepší možnou kvalifikaci, protože pracuje na klinice psychiatrie a zároveň je maminkou malé holčičky. Své dotazy jí můžete posílat na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud by vás zájimaly zkušenosti někoho, kdo si po porodu také "prožil své", můžete napsat Veronice Kubrichtové na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .Zároveň vám poradí se všemi ostatními záležitostmi, které nespadají pod lékařskou problematiku. Nevíte, kam se obrátit? Chybí vám na stránkách nějaká důležitá informace? Chcete se zapojit při budování pomocné sítě pro další maminky? Pak neváhejte a pište!

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit